Арда Кърджали завърши контролата с Раднички Ниш при равенство

Арда Кърджали
Снимка: ПФК Арда Кърджали
19:05, 30.01.2024
Чете се за: 00:55 мин.

Арда Кърджали завърши наравно 1:1 срещу сръбския Раднички Ниш в първата си контрола в Турция.

Единственото попадение за възпитаниците на Александър Тунчев реализира Тонислав Йорданов, който беше точен в 35-ата минута. Нападателят се възползва от грешка на защитник, отне топката и без проблем се разписа.

През второто полувреме в 65-ата минута тимът на Раднички стигна до изравнителен гол.

Следващата контрола на Арда е на 2 февруари срещу Висла Краков.

Безплатното висше образование ще привлече повече студенти, смята проф. Герджиков
Пеевски да говори за корупция е като "крадецът вика - дръжте крадеца", смята Георги Кадиев