Арда победи Пирин в Благоевград с гол на Иван Коконов

арда кърджали успя победи втория отбор цска 1948 контролна среща
Снимка: ПФК Арда Кърджали
22:35, 05.07.2023
Чете се за: 01:10 мин.

С гол на Иван Коконов Арда Кърджали победи с 1:0 Пирин Благоевград в контролна среща, която се игра на стадион "Христо Ботев" в Благоевград.

Единственото попадение в мача падна в добавеното време на първото полувреме. Тогава гостите от Кърджали хванаха съперника си на контраатака четирима срещу двама Бранителите на "орлетата" спасиха първите два удара на нападателите на гостите, но топката попадна у непокрития Иван Коконов, който с шут от близка дистанция бе точен.

През второто полувреме нито един от двата тима не успя да вземе предимство, а лошите метеорологични условия над Благоевград и дъждът спомогнаха за това резултатът да остане непроменен.