Арда с човек повече записа класическа победа срещу Монтана

от Димитър Русев , Източник: БГНЕС
15:24, 28.11.2020
Чете се за: 00:29 мин.
арда човек повече записа класическа победа монтана

Арда победи Монтана с 3:0 на своя стадион “Арена Арда” в двубой от 14-ия кръг на efbet Лига. След тази победа тимът от Кърджали се изравни по точки с втория в класирането Локомотив Пловдив.

Арда поведе с гол на Иван Коконов в 29-ата минута, а в 40-ата Янко Ангелов от тима на Монтана получи директен червен картон за опасна игра срещу противников съперник.

През второто полувреме Арда с човек повече стигна до още две попадения, автори на които станаха Румен Руменов в 63-ата минута и Спас Делев в 69-ата. В края на мача Монтана можеше да стигне до почетно попадение, но удар на Йордан Йорданов срещна лявата греда на вратата, пазена от капитана на домакините Иван Караджов.

Арда вече е с равни точки с Локомотив Пловдив (24), но тимът от Кърджали е изиграл един мач повече. Монтана остава на 11-о място с 12 точки.

Първи ден без заведения: Онлайн менюта, мобилни приложения и доставка до вкъщи за клиентите
Ева Майдел: 80% от младежите у нас се реализират успешно на пазара на труда през 2019 г.