Не се подчинили на полицейско нареждане
Арестувана двама от протестиращите горски служители в Кресна за неподчинение.
След като органите на МВР им забраниха да пресичат пешеходната пътека, двама от протестиращите обявява гражданско неподчинение и седнаха на тротоара. След няколко минути те бяха арестувани и отведени от полицаите.
Всички протестиращи бяха призовани да се преместят на другото разрешено за това място или да напуснат района на пешеходната пътека.

Сградата на бившия Нотариат в София да стане дом за млади таланти, предлага вицепремиерът Иво Христов
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра