Задържаха 38-годишен мъж, буйствал в каварненската болница.
Сигнал за мъж в нетрезво състояние, който буйства в многопрофилната болница в Каварна е подаден на телефон 112 снощи след 22.00 часа. Той счупил прозорец в болнична стая, нанасял удари по вратите в сградата и отправял обидни думи към персонала.
До инцидента се стигнало, когато мъжът бил помолен да напусне стаята, където са настанени негови роднини. На място са изпратени полицейски екипи, които го арестуват.
38-годишният е криминално проявен. Материалите по случая са докладвани в прокуратурата и е образувано досъдебно производство.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата