Властта брутално разчисти лагерите - това заяви Арман Бабикян, след като беше освободен от 1-во Районно управление на полицията в столицата.
Решили са, че протестът приключва, изглежда не знаят, че по този начин протестът ще продължи. Ние всички отново ще направим лагери, предполагам, че хората не са се отказали. Твърдят, че бил нарушен Законът за движение по пътищата. Аз твърдя, че е нарушена Конституцията, ще се наложи юристите в Министерството на вътрешните работи и, надявам се, онзи титаничен експерт в Министерството на правосъдието, да вземат решение кое от двете е по-важно, каза още Бабикян.
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата
Богомил Николов: Агенцията по храните трябва да контролира пазара превантивно
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души
Патриарх Даниил: Санкциите срещу руския патриарх Кирил не постигат целта си