Арсенал разби Олимпиакос и гледа смело към 1/4-финалите на Лига Европа

11:20, 12.03.2021
Чете се за: 00:20 мин.
Лига Европа
арсенал разби олимпиакос гледа смело финалите лига европа

Отборът на Арсенал е с единият крак в 1/4-финалната фаза на Лига Европа, след като снощи постигна ценен успех като гост на Олимпиакос с 3:1 в първи двубой от осминафиналите на турнира.

„Артилеристите“ бяха по-добри от съперника през първата част и след няколко пропуска откриха след страхотен шут на Мартин Йодегор, като основна вина за попадението има и стражът на домакините Жозе Са.

След почивката Олимпиакос стигна до равенство след гола на Юсеф Ел Араби, но в заключителните десетина минути Габриел и резервата Мохамед Елнени гарантираха комфортната победа на Микел Артета и компания.

Съдът оправда Йоан Матев за убийството в Борисовата градина
Хронология на едно убийство: Как беше разплетен пъзелът на престъплението в Борисовата градина