Аржентина загря за Световното в Катар с пет гола във вратата на ОАЕ

аржентина загря световното катар пет гола вратата оае
19:50, 16.11.2022
Чете се за: 01:00 мин.

Отборът на Аржентина разби Обединените Арабски Емирства с 5:0 в контрола, която се игра в Абу Даби.

Нападателят на Манчестър Сити Хулиан Алварес откри резултата в 17-ата минута, а до края на полувремето "албиселесте" вкараха още три попадения - две на Анхел Ди Мария, и едно на звездата на ПСЖ Лионел Меси. Крайният резултат оформи Хоакин Кореа след почивката.

Аржентина, който е един от фаворитите за трета световна титла, е в група с Полша, Мексико и Саудитска Арабия на Мондиала в Катар.

Временна парламентарна комисия ще решава проблемите с недостига на дърва за огрев