Астън Вила победи Манчестър Сити и го измести от третото място във Висшата лига

Отборът от Бирмингам вече има 32 точки, а Ман Сити остана 4-и с 30 пункта.

08:24, 07.12.2023
Чете се за: 02:12 мин.
астън вила победи манчестър сити измести третото висшата лига

Астън Вила победи Манчестър Сити с 1:0 в среща от 15-ия кръг във Висшата лига. Леон Бейли в 74-ата минута отбеляза единственото попадение в мача. Футболистите на Унай Емери имаха пълно превъзходство през цялата среща. В заключителните минути удар на Дъглас Луис се отби от гредата на вратата пазена от Едерсон, който направи куп спасявания и спаси Сити от разгром.

Астън Вила изместиха Манчестър Сити от третото място в класирането. Отборът от Бирмингам вече има 32 точки, а Ман Сити остана 4-и с 30 пункта.

Манчестър Юнайтед също погледна към челните места, след като се наложи с 2:1 над Челси. Двубоят на стадион „Олд Трафорд“ бе динамичен и предложи редица интересни моменти. Бруно Фернандеш пропусна и дузпа в 9-ата минута за домакините от Манчестър. Скот Мактоминей бе герой за „червените дяволи“ в тази среща. Националът на Шотландия отбеляза и двете попадения за успеха. Той бе точен в 19-ата и 70-ата минута. За гостите се разписа Коул Палмър в края на първото полувреме.

Ливърпул победи с 2:0 като гост Шефилд Юнайтед и затвърди втората си позиция в класирането. Състава воден от Юрген Клоп събра 34 точки, което е с 2 по-малко от лидера Арсенал.

Капитанът на Ливърпул Вирджил ван Дайк даде аванс на своя тим в 37-ата минута, а в добавеното време на мача Доминик Собослай оформи крайния резултат.

Чете се за: 00:32 мин.
БНТ 3 ще излъчи волейболната среща при дамите между Левски и Славия в събота от 17:55 ч.
23:55, 23.02.2024
Чете се за: 00:37 мин.
Болоня мина и през Верона за пети пореден успех в Серия "А"
23:50, 23.02.2024
Чете се за: 01:40 мин.
Вратарска грешка помогна на Байер Леверкузен да надвие Майнц и да дръпне с 11 точки на върха в Германия
23:25, 23.02.2024
Чете се за: 01:42 мин.
Приказката за Якуб Меншик в Доха продължи с място на финала, предстои му мач за титлата срещу Хачанов
23:00, 23.02.2024
Чете се за: 02:32 мин.
Повече от 250 таекуондисти ще участват на държавното първенство в зала "Триадица" този уикенд
22:55, 23.02.2024
Чете се за: 01:00 мин.
Стефани Кирякова и Ерика Зафирова втория си мастър клас от проекта "Предизвикай себе си"
22:37, 23.02.2024
Чете се за: 01:32 мин.
Иван Алипиев с дабъл-дабъл, но Латина записа 11-а загуба в Италия
Венеция Ангова, ПП-ДБ: ГЕРБ много искат да управляват с "Възраждане", но не им стиска