Атлетико Мадрид се наложи над РБ Лайпциг с гол в последната минута на редовното време

Антоан Гризман се отчете с гол и асистенция за успеха с 2:1.

23:57, 19.09.2024
Чете се за: 01:00 мин.
Атлетико Мадрид Антоан Гризман Хулиан Алварес

Атлетико Мадрид победи РБ Лайпциг с 2:1 в мач от първия кръг на Шампионска лига. "Червено-белите" стигнаха до обрат с гол на Хосе Мария Хименес в 90-ата минута.

Гостите поведоха след едва 235 секунди игра на стадион "Метрополитано" в Мадрид. Бенямин Шешко завърши скоростна контраатака с удар с глава.

Дюшекчиите" се върнаха в двубоя в 28-ата минута. Антоан Гризман засече от воле центриране в наказателното поле на Маркос Йоренте.

През второто полувреме испанският отбор стигна до обрат. Хосе Мария Хименес засече с глава центриране в наказателното поле на Антоан Гризман и донесе успеха на тима си.

В следващия кръг Атлетико Мадрид гостува на Бенфика, докато Рб Лайпциг посреща Ювентус.

Eксплозивите в пейджърите бомби са били вградени преди да пристигнат в Ливан?