Отборът на Атлетико (Мадрид) затвърди лидерската си позиция в Ла Лига, след като късно снощи успя да постигне изключително важна победа над Реал (Сосиедад) като гост.
"Дюшекчиите" стигнаха до победата над третия във временното класиране на испанското първенство с голове на Марио Ермосо в 49-ата минута и Маркос Йоренте в 74-ата.
Така възпитаниците на Диего Симеоне затвърдиха лидерската си позиция в класирането, като от 13 мача имат актив от 32 точки, с 3 точки повече от вечния си съперник Реал (Мадрид), който е втори с с 29 точки, но и с един мач повече.
Министър Керязов приветства участниците в Държавното първенство по скокове на батут
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра