10 аварийни екипи на Столичната община са в готовност да реагират на сигнали.
Във връзка с обявения оранжев код в София за интензивни валежи, локални градушки от общината напомнят на гражданите да бъдат внимателни при придвижването си, да обезопасят от незакрепени предмети от своите тераси, а при буря да избягват паркове и градини.
По нареждане на кмета на София Йорданка Фандъкова се извършва постоянно наблюдение на реките и общинските язовири, а всички служби на общината трябва да имат готовност за реакция.
Аварийните екипи на Столична община са на терен. В момента 10 екипи са в готовност да реагират на сигнали.
Напомня се и на строителните фирми да обезопасят обектите си и строителните скелета и огради.
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг
След ремонт за 2 милиона лева: Път в кърджалийско остава опасен за преминаване
Съдът гледа мярката на 21-годишния шофьор, който уби две деца край Мездра