Автомобил самокатастрофира на входа на Благоевград, движението в района на квартал "Струмско" е затруднено.
Шофьорът е изгубил управление и се е ударил в мантинелата, не е пострадал сериозно. Преглеждат го е Спешния център в Благоевград. Инцидентът е станал малко след 15:00 часа.

Трафикът се регулира от "Пътна полиция" като автомобилите се пропускат поетапно в едното платно.
Автор и снимки: Антония Сукалинска
Ще има ли воден режим в Плевен и Ловеч това лято? Властите вземат спешни мерки
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата