53-то издание на международния турнир в Скопие ще се проведе от 4 до 7 май.
България ще бъде представена от четирима боксьори на „Златен гонг“. 53-то издание на международния турнир в Скопие ще се проведе от 4 до 7 май.
Националният ни отбор ще бъде воден от Александър Александров. На ринга в столицата на Северна Македония ще се качат Уилиам Чолов (75 кг), Стелиан Страхилов (80 кг), както и Йордан Морехон и Петър Белберов при най-тежките.
НА ЖИВО: Президентът Илияна Йотова: ЦИК е в основата на демократичните процеси в България
Нови разкрития по казуса "Баба Алино": Незаконни водопроводни съоръжения са открити в комплекса край Варна
Милена Милотинова: БНТ ще избере не просто град-домакин, а партньор, с който да осъществи "Евровизия"