По случай Националния ни празник 3 март емблематично място в Подгорица, столицата на Черна гора, грейна с цветовете на българския трибагреник.
С любезното съдействие на община Подгорица посолството ни организира светлинно шоу на най-големия мост в столицата – Милениум, който до полунощ беше осветен в цветовете на българското знаме.

Антиправителствен протест в Сърбия: Демонстрантите в Кралево призовават към предсрочни избори
Нови студентски протести организират в Сърбия с призив за предсрочни парламентарни избори
Васил Терзиев: София има нужда от по-високи собствени приходи и финансова децентрализация
Живот сред руините: Във Венецуела продължават да пристигат спасителни екипи