Гардът е петото ново попълнение на старозагорския тим през лятото.
Берое Стара Загора продължава с трансферните ходове през настоящата седмица. „Зелено-белите“ подсилиха състава си с трето българско име и общо пето ново попълнение. Наставленията на Даниел Клечков ще слуша Никола Нанков, обявиха тази вечер официално от клуба. Гардът ще се подвизава в старозагорския тим от следващия сезон.
Вижте тази публикация в Instagram.
Той е юноша на Ямбол, а през 2023/2024 за първи път попадна в мъжкия отбор. През миналия сезон Нанков бе сред основните фактори за „жълто-сините“ в ББЛ А група. 18-годишният баскетболист приключи с по 20.4 точки, 3.8 борби и 4.4 асистенции за 20 мача във втория ни ешелон.
182-сантиметровият талант преминава през всички формации на тима от Града край река Тунджа.
Опасения за стотици хиляди жертви при мощните земетресения във Венецуела
Тежко остава състоянието на жената, пострадала при катастрофата на АМ "Тракия"
Невиждани горещини в Западна Европа: Влакове спират, а училища отменят занятия (СНИМКИ)