Бенфика удари Ал Насър и Роналдо в контрола

09:02, 21.07.2023
бенфика удари насър роналдо контрола
Снимка: Ал Насър ФК

Кристиано Роналдо и неговият Ал Насър допуснаха ново поражение в контролите си в Португалия, като късно снощи отстъпиха с 1:4 на шампионата на страната Бенфика в мач, който се изигра на "Естадио Алгарве" в едноименния град.

Анхел Ди Мария даде тон за успеха на "лисабонските орли" с гол в 23-ата минута, разписвайки се във втора поредна среща след завръщането си в клуба.

С два бързи гола на Гонсало Рамош пък преднината на Бенфика стана класическа още до 39-ата минута, а до почивката Халид Ал-Ганам върна едно попадение за тима от Саудитска Арабия.

През второто полувреме младият норвежец Андреас Шелдеруп се разписа за португалците, за да оформи крайното 4:1 и да донесе трети пореден успех на своя тим в контролите.

Голямата звезда на Ал Насър Кристиано Роналдо започна срещата като титуляр и остана на терена до 84-ата минута, но не успя да помогне на своя отбор да избегне поражение.

Румен Радев: Недопустимо е политическите различия да водят до език на омразата
След часове скандали НС прекрати концесията на "Росенец" и реши да дадем БТР-и на Украйна