Берое и Царско село допуснаха поражения в контролни срещи

берое поднови тренировки лагера турция
Снимка: ПФК Берое
17:25, 12.02.2022

Елитните Берое и Царско село записаха загуби в контролите си срещу съперници от долните дивизии.

Старозагорци завършиха зимната си подготовка с поражение от втородивизионния Янтра с 0:1 в Стара Загора. Победното попадение бе дело на Тони Иванов в 75-ата минута. Ивайло Иванов изведе съотборника си сам срещу вратаря, а футболистът на гостите не сгреши, за да донесе успеха на тима си.

Царско село пък отстъпи на втородивизионния Марек (Дупница) с 1:2. Давиде Масела бе точен след четвърт час игра, но попадението му бе отменено заради засада. Минута по-късно Венци Христов стреля в гредата. В последната минута на първото полувреме Росен Йорданов откри резултата. След почивката столичани изравниха. В 80-ата минута Седрик Коломбо възобнови равенството. В последната минута на редовното време дупничани стигнаха до победата, след като Димитър Ненчов се разписа с глава.

Последната контрола на Царско село срещу Левски е във вторник (15 февруари) от 14.00 часа.

Александър Сиди и Искрен Веселинов пред БНТ: Триумвиратът показва, че всеки кадър е важен
Станимир Стоилов: В атака все още правим пропуски