Бетис надигра Виляреал като гост на старта на испанската Ла Лига

бетис надигра виляреал гост старта испанската лига
22:38, 13.08.2023
Чете се за: 01:12 мин.

Бетис Севиля победи Виляреал с 2:1 при гостуването си в първия кръг на испанската Ла Лига.

Виляреал бе отборът, който пръв прати топката в мрежата в 15-ата минута чрез Алекс Баено, но попадението бе отменено след преглед на системата за видеоасистенция на съдиите заради положение на засада.

В 20-ата минута Айосе Перес обаче вкара чист гол за тима от Севиля след асистенция на Луис Енрике.

След час игра Виляреал успя да изравни чрез Хорхе Куенка. Бетис обаче измъкна трите точки под носа на домакините драматично, като успеха донесе Уилям Хосе в шестата минута на добавеното време на мача.

Людмила Самсонова надигра Елена Рибакина и ще играе на финала на тенис турнира в Монраел
Мъжкият ни национален отбор по баскетбол допусна втора загуба в предварителните олимпийски квалификации