Бетис победи Реал Сосиедад с два късни гола и зае четвърто място в Испания

от Вяра Илиева
08:17, 31.10.2022
шампионът реал мадрид завърши сезона испания нулево реми бетис
Снимка: Туитър

Съперникът на Лудогорец в групите на Лига Европа Бетис победи Реал Сосиедад с 2:0 като гост и го измести от четвъртото място във временното класиране на Примера дивисион. Головете паднаха едва в края на мача.

Хуан Крус откри в 86-ата минута след подаване на Алекс Морено, когато всички очакваха, че срещата отива към нулево равенство. В последната минута на добавеното време Борха Иглесиас удвои с удар от 7 метра, отново след асистенция на Морено.

Бетис вече има 23 точки, с които заемат 4-о място в първенството на Испания и една повече от Сосиеадад, които са петата позиция.

На върха в Примера дивисон продължава да бъде Реал Мадрид с 32 точки, следван от Барселона с 31, третият Атлетико (Мадрид) разполага с 23.