В събота, 5 септември, от 11:00 часа представителният отбор на Левски ще проведе контролна среща с Витоша (Бистрица).
Двубоят ще се играе на Терен 2 на комплекс „Георги Аспарухов“.
На срещата ще бъдат допускани по двама представители на дадена медия (репортер и оператор) срещу предоставяне на валидна журналистическа карта.
Във връзка с противоепидемичните мерки срещу COVID-19 двубоят ще е закрит за привърженици.
Тежка катастрофа с трима загинали, сред които две деца затвори за часове на Автомагистрала "Тракия"