ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Бивш треньор на ЦСКА-София застана начело на ЧФР Клуж

Чете се за: 00:28 мин.
Футбол
бивш треньор цска софия застана начело чфр клуж

Бившият наставник на ЦСКА-София Едуард Йорданеску се завръща начело на ЧФР Клуж, информира вестник "Газета Спортурилор", цитиран от БТА.

42-годишният специалист е постигнал споразумение с управата на румънския шампион за договор до 2022 година и така за втори път ще застане начело на Клуж.

При предишният престой на Йорданеску в отбора треньорът води състава едва в три мача през 2018 година, спечелвайки Суперкупата на Румъния, след което обаче бе уволнен след неразбирателство с ръководството.

След уволнението на Дан Петреску в началото на седмицата започнаха да се спекулират имената и на много чуждестранни специалист, но ръководството предпочете Йорданеску, който е запознат с особеностите на местния футбол и бързо ще се впише в обстановката.

Йорданеску беше за кратко начело на ЦСКА-София през есента на 2016 година, но не бе приет добре от феновете на "червените", което доведе и до уволнението му.

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?