ГЕРБ е първа политическа сила, защото може да покажат какво са направили - това заяви лидерът на партията Бойко Борисов пред жители на село Магерово в Родопите. Според него, е наложително да бъде изготвена национална стратегия за инфраструктурните проекти.
Бойко Борисов - лидер на ГЕРБ: "Те се чудят защо сме първи. Те излизат и едно и също приказват. Само едно и също - моделът Борисов бил да хвърля пари от багажника на джипката. Ето тук сме ги хвърлили, ето за тези хора сме ги хвърлили. И само на тези наши партньори, приятели или врагове, каквито искат да се нарекат, тук живеят само мюсюлмани. И те ни обичат повече от всички други и затова тази стратегия е тая. Те искат да живеят като хората - да има асфалт, да има канал, да има училища, да има детска градина. Горе има поп. Ето това сме направили ГЕРБ за тях и затова си ни подкрепят."
Гълъб Донев: Бюджет 2026 е бюджет на реалността, а истинските ни политики ще се видят през 2027 г.
Владислав Горанов, ГЕРБ: Очаквахме по-амбициозен бюджет, а не констатация, че се продължава наследеното
Президентът Йотова изрази съпричастност към венецуелския народ след земетресенията
След ремонт за 2 милиона лева: Път в кърджалийско остава опасен за преминаване
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро