Не допуснахме паника, допълни Даниела Борисова
Не допуснахме паника при вчерашните бомбени заплахи. Децата бяха евакуирани в рамките на 2 минути - това разказа в "Денят започва" Даниела Борисова - директор на 133-то СУ "Александър С. Пушкин" в столицата.
"Богата история имам като директор. Много пъти сме получавали бомбени заплахи", допълни Даниела Борисова.
Тя определи бомбените заплахи като "безумие", защото става въпрос за деца. Увери и успокои родителите, че директорите на училищата са опитни хора и децата им са в добри ръце, както и че има установени правила, при които се процедира в подобни ситуации.
Вижте повече в прякото включване на Варсен Такворян
Конституционният съд обяви за противоконституционно решението за присъединяване към Съвета за мира
По-малко от 52 евро глоба след смъртта на 6-годишния Ангел в зъболекарски кабинет
Проверяват случай на осъждан за педофилия мъж, назначен като охранител в училище
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра