Президентът на Българския футболен съюз Борислав Михайлов е бил на разпит в ГДБОП тази сутрин, съобщава dsport. Ръководителят на родния футбол е пристигнал около 9.30 часа, като е останал около час.
Все още не е ясна причината за разпита. Освен Борислав Михайлов и други служители на централата са били в ГДБОП.
Не е ясно по какъв въпрос Борислав Михайлов е бил в ГДБОП, но освен президента на БФС и други служители на централата са били разпитани от представителите на дирекция „Борба с организираната престъпност“.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите