Баскетболната националка записа 22 точки, 7 борби, 1 асистенция и 1 отнета топка за 35:16 минути игра
Отборът на Сепси, в който играе българската националка Борислава Христова, победи лидера в класирането Констанца със 79:70 (25:19, 17:17, 24:12, 13:22) в среща от последния 14-и кръг на редовния сезон на първенството на Румъния по баскетбол за жени.
Отборът на Сепси, който е шампион от миналия сезон, завършва на второ място в подреждането с баланс от 12 победи и 2 загуби.
Българката започна като титуляр и изигра силен мач. Христова записа 22 точки, 7 борби, 1 асистенция и 1 отнета топка за 35:16 минути на паркета.
За Констанца Драгана Живкович се отличи с 22 точки и 9 борби. Отборът допусна първо поражение в шампионата този сезон.
На четвъртфиналите на шампионата Сепси ще има за съперник един измежду отборите на Рапид Букурещ или Олимпия Брашов.
Росен Желязков върна на президента мандата за съставяне на правителство неизпълнен