Няма ваксинация и ваксинационни планове, българите гинат, защото Румен Радев и Стойчо Кацаров експериментират. Това заяви на срещата на жени-ГЕРБ в Пловдив лидерът на партията Бойко Борисов.
Безотговорност и 20 дни безхаберие са действията на правителството на Румен Радев относно кризата със заседналия кораб "Вера Су", заяви Борисов относно кризисната ситуация с плавателния съд край Камен бряг.
Лидерът на ГЕРБ обяви, че правителството на Румен Радев залага бомби на следващото правителство, тъй като според Борисов нямало да има пари за пенсии за януари следващата година.

Как да излезем от кризата-към това ще бъдат насочени действията на партия ГЕРБ, заяви още Борисов. Той ще бъде водач на листата в Пловдив на предстоящите избори.
Заедно с лидера на партията в Пловдив са еврокомисарят Мария Габриел и кандидатът за вицепрезидент Невяна Митева.
Репортер: Галена Паскова
И.ф. главен прокурор Ваня Стефанова поиска имунитета на депутат от 52-рото Народно събрание
Антон Кутев: Тежките дефицити в европейската дипломация доведоха до това, че войната в Украйна не беше избегната
Евродепутатът Емил Радев: И в момента България не предоставя безвъзмездно оръжие на Украйна
Един от шофьорите, обвинен за катастрофата на "Челопешко шосе", е наемател на общинско жилище в район "Кремиковци"
Продължават безредиците в Белфаст, полицията разгони недоволните с водни оръдия