В Кюстендилско лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов коментира държавния дълг като предупреди управляващите, че дълговете ще бъдат плащани от децата.
"Това не им пречи - 10 милиарда дълг. В момента вдигат тавана на 10 милиарда и какво ги правят тези милиарди, ама айде... в църква няма да коментираме такива неща. Ето как изглеждат санираните блокове. Откак сме се дръпнали - нито един, нито един. Е хубаво ли е - нова църква, нови блокове, викат- не било хубаво. Направете си сега, да ви е хубаво с дълговете", коментира Борисов.
Задълбочаване на енергийното сътрудничество между България и Азербайджан обсъди Илияна Йотова с Илхам Алиев в Баку
Кабинетът с решение на кризата със застраховката "Гражданска отговорност"
Министърът на икономиката Александър Пулев: Състоянието на фиска ни е абсолютно критично
Водни салюти, стотици фенове и приятели посрещат DARA на летището в София
Генералният директор на БНТ Милена Милотинова за домакинството на "Евровизия" 2027: Надяваме се на мощната и стабилна подкрепа на институциите