Започна участието на министър-председателя Бойко Борисов в консултативното заседание на Европейския съвет във връзка със заболяването COVID-19, съобщиха от правителствената пресслужба.
Чрез видеоконферентна връзка държавните и правителствени ръководители ще обменят информация за ситуацията и за предприетите до момента мерки.
Европейските лидери ще обсъдят възможностите за по-тясна координация занапред. Ще бъдат дискутирани също общи мерки както срещу разпространението на коронавируса, така и за справяне с неговите последици, включително за икономиката.
Олег Невзоров е разпитан като свидетел за незаконното строителство в Баба Алино
Левент Мемиш е назначен за заместник-министър на икономиката, инвестициите и индустрията
Олег Невзоров е разпитан като свидетел за незаконното строителство в Баба Алино
Сътресения на "Даунинг стрийт" 10: Оставката на британския премиер Киър Стармър
Двама 17-годишни са с тежки изгаряния след удар от волтова дъга на жп гарата в Стара Загора