Борусия Дортмунд си тръгна победоносно от Берлин

борусия дортмунд тръгна победоносно берлин
19:09, 27.08.2022
Чете се за: 01:02 мин.

Тимът на Борусия Дортмунд спечели визитата си на Херта Берлин с минималното 1:0 в мач от четвъртия кръг на германската Бундеслига.

Единственото попадение на „Олимпиащадион“ в немската столица бе в 32-ата минута, когато Салих Йозджан центрира отдясно в наказателното поле на домакините, а Антони Модест с глава се разписа в горния десен ъгъл на вратата, пазена от Оливер Кристенсен.

В класирането „жълто-черните“ събраха актив от 9 точки и се изкачиха на петото място, докато Херта е 17-и с една единствена спечелена точка.

Ансамбълът на България триумфира с титлата в многобоя на Световната чалъндж купа в Румъния
"Продължаваме промяната" започна предизборната си кампания знаково от ГКПП "Капитан Андреево"