Ботев (Пловдив) вече няма забрана за картотекиране на нови футболисти, съобщиха от клуба.
Както е известно, в края на миналия сезон ФИФА наложи тази санкция на "канарчетата" заради неуредени финансови спорове с бивши играчи от отбора.
"Привърженици на най-стария футболен клуб Ботев Пловдив,
С удоволствие Ви съобщаваме, че считано от днес нашият клуб няма забрана за картотекиране на нови футболисти.
Бяха извършени необходимите плащания по неуредените финансови взаимоотношения.
Благодарим Ви за големия интерес към абонаментните карти. Заедно можем много!
Само Ботев!", написаха от новото ръководство на клуба.
В сряда "канарчетата" осъществиха и първия си летен трансфер, след като се подсилиха с нападателя Димитър Митков.
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема
Спряха евакуацията на кораби през Ормуз: Причината е атака срещу плавателен съд в района