Ботев Пловдив отново загуби от Крумовград на "Колежа" в неофициалния дебют на Керкез

ботев пловдив отново загуби крумовград колежа неофициалния дебют керкез
Снимка: ПФК Ботев Пловдив
16:56, 09.09.2023
Чете се за: 01:32 мин.

Отборът на Ботев Пловдив инкасира загуба от Крумовград с 2:4 в паузата на шампионата по футбол. Спарингът се игра на стадион "Христо Ботев", а неофициален дебют начело на "канарчетата" направи старши треньорът Душан Керкез.

Двубоят се игра във формат от 4 полувремена по 30 минути. Срещата започна с попадение за Ботев в 19-ата минута. Реда Рабей центрира отляво по фланга, а новото попълнение на тима Антоан Конте засече топката с глава и отбеляза във вратата на гостите. В 30-ата минута Антоан Бароан удвои преднината за "канарчетата".

До края на първата част Крумовград върна един гол чрез Китан Василев. През останалите две полувремена, отборът на Крумовград отбеляза на два пъти чрез появилия се като смяна Димитър Тонев, а в самия край на двубоя Александър Колев вкара за 2:4.

Старши треньорът на отбора Душан Керкез използва всички налични смени в двубоя.

Трима волейболисти на Левски играха при победа на италианския Кучине Лубе Чивитанова в контрола
16 екипа на МВР работят на територията на Царево, доставен е фургон за бедстващо семейство