ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Ботев Пловдив проведе последна тренировка за годината, Антон Зингаревич се срещна с футболистите и щаба

bnt avatar logo от БНТ , Източник: БТА
A+ A-
Чете се за: 01:07 мин.
Спорт

В утрешния ден "жълто-черните" ще изиграят и последния си двубой за 2023-а година в Първа лига, когато посрещнат Хебър Пазарджик на стадион "Христо Ботев" в 15:00 часа

ботев пловдив проведе последна тренировка годината антон зингаревич срещна футболистите щаба
Снимка: ПФК Ботев Пловдив
Слушай новината

Отборът на Ботев Пловдив проведе своето последно тренировъчно занимание за календарната 2023- година, което бе изгледано и от собственика на клуба Антон Зингаревич, който поздрави играчите и треньорския щаб.

Старши треньорът Душан Керкез и неговите футболисти излязоха на клубната база за последна тренировка преди срещата от 20-ия кръг на Първа лига срещу Хебър Пазарджик, която е утре (10 декември) от 15:00 часа на стадион "Христо Ботев".

Както е известно, на 11 декември (понеделник) "канарчетата" организират специално събитие, на което собственикът на Зингаревич ще направи равносметка на изминалата година и ще очертае плановете си за бъдещото развитие на клуба.

Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber

Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини

Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?