Ботев Враца победи Миньор Перник след обрат в Мездра

Ботев Враца
Снимка: ПФК Ботев Враца
13:21, 25.06.2022
Чете се за: 01:17 мин.

Ботев Враца постигна трета поредна победа в предсезонните контроли на отбора. Момчетата на Росен Кирилов обърнаха Миньор Перник до 2:1, след като на почивката изоставаха с 0:1. Петрос Бакустис откри резултата, а Стефан Гаврилов и Мирослав Маринов отбелязаха головете за врачани.

Миньор отбеляза гол в 23-ата минута. Запро Динев подаде към Тютюков, който извади към Петрос Бакустис, за когото не бе трудно да отбележи за 1:0. Това е дебютният му гол с екипа на жълто-черните.

След почивката и двамата треньори направиха смени в съставите си.

В 51-ата минута Ботев изравни. Браян Переа направи центриране и Стефан Гаврилов от упор отбеляза във вратата на съперника.

Победният гол падна в 76-ата минута. Фелипе Де Са даде хубав пас към Мирослав Маринов, който пусна топката покрай вратата и донесе третата поредна победа на Ботев в контролите.