Двата отбора поделиха по точка.

Брайтън - Нотингам Форест
18:29, 22.09.2024
Чете се за: 01:07 мин.

Брайтън и Нотингам Форест останаха непобедени през новия сезон в английското първенство по футбол, след като поделиха точките при равенство 2:2 в директния мач. Двата отбора са с по девет точки след първите си пет мача във Висшата лига.

Форест поведоха в 13-ата минута с дузпа, изпълнена от Крис Ууд, но Брайтън наниза две попадения в края на полувремето. Джак Хиншълууд бе точен с глава в 42-та минута, след което Дани Уелбек изпрати точен шут от пряк свободен удар и даде преднина на домакините при 2:1.

Форест натисна през второто полувреме и Рамон Соса оформи крайното 2:2 в 70-ата минута. Гостите завършиха мача с човек по-малко, след като Морган Гибс-Уайт бе изгонен с червен картон заради грубо нарушение.