Бразилски състезател в тройния скок открадна шоуто с предложение за брак

Испанец спечели титлата в десциплината.

Алмир дос Сантос
00:16, 10.08.2024
Чете се за: 00:47 мин.

Джордан Алехандро Диас Фортун от Испания спечели титлата на троен скок при мъжете, но заелият 11-о място бразилец Алмир дос Сантос открадна шоуто след финала в дисциплината от олимпийския турнир по лека атлетика в Париж.

Докато тримата медалисти празнуваха, 30-годишният Дос Сантос падна на колене и предложи брак на приятелката си с пръстен в ръка.

Предложението бе прието от любимата му Талита Рамос, която се хвърли в прегръдките му, информира агенция ДПА.

Бразилецът завърши на 11-а позиция във финала на троен скок при мъжете в Париж с резултат от 16.41 метра.

Париж 2024: Награждаване на олимпийския шампион в категория до 86 кг Магомед Рамазанов (ВИДЕО)