По разпореждане на министър-председателя Бойко Борисов, всички брифинги на членовете на правителството ще се провеждат в сградата на Министерския съвет.
Тази мярка се въвежда временно, докато трае кризисната ситуация с коронавируса.
Целта е да се осигури повече удобство за медиите, така че да бъде спестено на техните екипи посещението на различните ведомства при появата на информационен повод в съответния ресор.
Омбудсманът: Помощта за отопление е социално право, а не инструмент за управление на бюджетния дефицит
София търси спасение от недостига на шофьори чрез обучение и привличане на чужденци
Олег Невзоров се появи на среща със собственици на имоти в незаконния град край Варна
3-годишно дете почина в лекарски кабинет в пловдивския квартал "Столипиново"
Гренландия отбелязва националния си празник в епицентъра на геополитически битки