По разпореждане на министър-председателя Бойко Борисов, всички брифинги на членовете на правителството ще се провеждат в сградата на Министерския съвет.
Тази мярка се въвежда временно, докато трае кризисната ситуация с коронавируса.
Целта е да се осигури повече удобство за медиите, така че да бъде спестено на техните екипи посещението на различните ведомства при появата на информационен повод в съответния ресор.
Гръмотевични бури следобяд в Западна България, опасност от наводнения във вторник
Сметната палата: Над половин милиард лева за пътна безопасност стоят неизползвани
Вицепремиерът Атанас Пеканов: Отпуснатите 1 млрд. евро по ПВУ са глътка въздух за бюджета