Възпитаничките на Виктория Жосан взеха втора поредна победа в Суперфинала с 33:23.
Отборът на Бяла победи като гост Етър 64 с 33:23 (11:10) и защити титлата си в първенството на България по хандбал за жени. Възпитаничките на Виктория Жосан взеха втора поредна победа в Суперфинала и завоюваха трета поредна шампионска титла.
Двубоят предложи равностойно първо полувреме, но в началото на втората част гостенките вкараха четири поредни гола, за да поведат с 18:12 и след това нямаха проблеми да стигнат до крайния успех.
За победителките Кръстина Касабова реализира 7 гола, а с по 6 завършиха Мадлен Тодорова и Лидия Ковачева.
Данислава Петрова беше най-резултатна за носителя на националната купа Етър с 11 попадения, а по 3 добавиха Мария Спиридонова и Стефани Петрова.
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Аферата "Баба Алино": Само един човек от задържаните 25 души остава в ареста