Граждани са подавали сигнали към отговорните институции, но без резултат до днес
Часове след репортаж на БНТ служители на Столична община запълниха опасна дупка на Околовръстния път в София.

В “Денят започва” Красимир Георгиев от Асоциацията за квалификация на автомобилистите в България заяви, че такава голяма неравност на пътя е сериозна предпоставка за пътен инцидент.
Дупката с широчина около 20 см и дължина над 50 см се е появила още преди седмици, като граждани са подавали сигнали към отговорните институции, но без резултат до днес.
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг
След ремонт за 2 милиона лева: Път в кърджалийско остава опасен за преминаване
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг