Костов труимфира с тима на Рилски спортист в НБЛ този сезон.
Радвам се, че успяхме да си свършим много добре работата накрая. Имах вътрешно усещане след назначаването на Любо Киров като старши треньор. Това каза Чавдар Костов в предаването "Арена спорт" по време на церемонията по представяне на шампионската купа в залата на тима в Самоков.
Рилски спортист завоюва първа титла в НБЛ след 3-1 победи над Балкан Ботевград във финалната серия.
"Започнахме много трудно сезона, имахме премеждия, контузени, проблеми с чужденци, проблеми със старши треньор, мисля, че това успя да ни сплоти да изградим добър колектив, затова отборът накрая играеше много добър баскетбол", коментира Костов.
Опитният баскетболист обяви, че остава в тима и следващия сезон.
"Надяваме се догодина да бъдем още по-силен отбор и да се борим за нова шампионска титла", сподели още Костов.
Вижте целия разговор във видеото!
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро