"Сините" стигнаха до трите точки с гол в 93-ата минута.
Челси победи Фулъм с 2:1 в дербито на Западен Лондон от 33-ия кръг на Висшата лига. "Сините" стигнаха до трите точки след обрат.
Двубоят на стадион "Крейвън Котидж" започна с гол на Андреаш Перейра в 3-ата минута. След намесата на ВАР попадението бе отменено заради засада.
Футболистите на Марко Силва все пак стигнаха до попадение в 20-ата минута. Алекс Иуоби откри резултата с удар по земя в далечния ъгъл от вътрешността на наказателното поле.
В 83-ата минута играчите на Енцо Мареска възобновиха равенството. Резервата Джордж Тайрик изравни с плътен шут извън пеналтерията.
"Сините"стигнаха до успеха с гол в добавеното време. Педро Нето бе с гръб към вратата, но се завъртя на 90 градуса и отправи мощен изстрел за 2:1.
Челси се изкачи до 5-ата позиция в подреждането с актив от 57 пункта. Фулъм остава на 9-ото място в класирането с 48 точки.
Гледайте легендарния български вратар Пламен Николов в предаването "Зала на славата"
Правителството на Сенегал с призив за независимо международно разследване след отнетата титла от Купата на африканските нации
Благотворителен футболен турнир за дами събра рекордна сума в подкрепа на онкоболни деца
Илияна Йотова: Още при избора на Гюров за служебен премиер първата задача беше честни и прозрачни избори