"Моряците" стигнаха до успеха с голове след почивката

ПФК Черно море
Снимка: Startphoto.bg
23:18, 29.07.2024
Чете се за: 01:07 мин.

Черно море постигна първа победа от началото на първенството. Вицешампионите надделяха над Септември София с 2:0, като и двата гола паднаха след почивката.

В 55-ата минута Черно море взе аванс. Мазир Сула пусна фалцов пас към нахлуващия в наказателното поле на гостите Исмаил Иса, а нападателят на варненци засече топката в движение и вкара за 1:0.

Домакините можеха да стигнат до нов гол след малко над час игра. Васил Панайотов плонжира и засече с глава топката след центриране на Мазир Сула от корнер в наказателното поле на гостите, но тя се отби в страничната греда.

В 87-ата минута Мазир Сула с техничен удар вкара втория гол за Черно море.

"Моряците" заемат 5-ата позиция в класирането с актив от 4 пункта, докато столичани са 14-и в подреждането без спечелена точка.

Париж 2024: Програма - 30.07.2024 г.