Празникът ще бъде открит от прочутите 101 каба гайди за втора поредна година
Фестивалът на чесъна представя вкусните български сортове. Вторият фестивал на чесъна се провежда днес и утре в радомирското село Долни Раковец.

За ползите от чесъна могат да се напишат томове, но няма да е толкова забавно, заявяват организаторите на празника Младежката организация „Здраве в скилидка“, обединяваща група млади земеделци.

снимки: Pixabay
На фестивала можете да си закупите от хубав български чесън от местните производители. Също така можете да вкусите местни гозби с чесън или да участвате в една от многото игри, сред които е плетенето на чесън. Празникът ще бъде открит от прочутите 101 каба гайди.
Премиера на "Социално силните": Филм за учениците на физика Теодосий Теодосиев - Тео
Университети от Бургас и София обединяват усилия, за да открият причините за аутизма
НА ЖИВО: На председателски съвет ще се вземе решение кога Бюджет 2026 влиза за разглеждане в пленарна зала