Националният отбор на България по художествена гимнастика е дал четири положителни проби за COVID-19.
Новината беше съобщена на официалната "Фейсбук" страница на федерацията.
В публикацията не се съобщават имената на заразените състезателки, нито се уточнява дали те са част от ансамблите (жени и девойки) или пък от индивидуалните състави (жени и девойки).
Това е причинената централата да откаже участието на България в предстоящия тази седмица онлайн турнир организиран от Русия.
При здравословен проблем по време на почивка: Колко струват лекарските услуги по морето?
Състоянието на 17-годишните младежи, поразени от волтова дъга на жп гара Стара Загора, остава критично
Над 40 сигнала за мазут по Южното Черноморие, появиха се нови петна край Синеморец