ЦСКА 1948 и Ботев Враца поделиха точките след нулево реми в Бистрица

16:40, 04.04.2024
цска 1948 ботев враца поделиха точките нулево реми бистрица
Снимка: startphoto.bg

Отборите на ЦСКА 1948 и Ботев Враца завършиха наравно 0:0 в среща от междинния 27-и кръг в родната Първа лига, която се изигра на стадион "Бистрица".

И двата тима имаха своите шансове да стигнат до трите точки в двубоя, но в хода на целия мач не показаха достатъчно точност при завършващите удари.

През първата част по-сериозните опасности се откриха пред състава на гостите, като Мартин Бачев стреля с глава над вратата след центриране от корнер, а малко по-късно вратарят на домакините Петър Маринов трябваше да се намесва след опит на Клери Сербер.

В хода на последните 10 минути от редовното време Мартин Смоленски и Даниел Генов също пробваха късмета си от дистанция, но ударите им не намериха целта.

На другия край пък Антонио Вутов беше на път да донесе успеха на "червените" в продължението на срещата, когато негово изпълнение на пряк свободен удар срещна страничния стълб на вратата на врачани.

По този начин двубоят в Бистрица приключи без победител, а след спечелената точка ЦСКА 1948 остава на 7-ото място в подреждането с 38 пункта, на един зад отбора на Крумовград.

Ботев Враца заема предпоследната 15-а позиция с 18 точки, като момчетата на Христо Янев изостават на 7 от Локомотив София, който има и мач по-малко.