ЦСКА 1948 продължава с победите в контролите, вкара три гола и на Локомотив София

цска 1948 продължава победите контролите вкара три гола локомотив софия
Снимка: ПФК ЦСКА 1948
19:32, 25.06.2022
Чете се за: 01:32 мин.

Отборът на ЦСКА 1948 постигна четвърта поредна победа в контролните си срещи преди началото на новия футболен сезон у нас. Този път жертва на състава на Любослав Пенев стана тимът на Локомотив София, който загуби с 0:3 от „армейците“ в Банско.

„Червените“ откриха резултата в 36-ата минута, когато Карлос Охене изведе Марио Топузов отляво в наказателното поле на столичните „железничари“, полузащитникът на ЦСКА 1948 пусна остър успореден пас на голлинията, а бранителят на Локомотив София Мики Орачев засече топката и я прати в собствената си врата.

В 44-ата минута възпитаниците на Любослав Пенев удвоиха преднината си. Октавио центрира отдясно в пеналтерията на „червено-черните“, където нападателят Александър Колев се извиси във въздуха и с удар с глава прати топката в долния десен ъгъл на вратата, пазена от Дамян Дамянов.

Преднината за отбора на ЦСКА 1948 стана класическа в 61-ата минута, когато Стоян Стоичков стреля по земя от границата на наказателното поле на Локомотив, а топката влетя неспасяемо в долния лев ъгъл на вратата.

Левски разгроми Академия Пандев и спечели Купата "Георги Соколов"
Нинова с отговор към ГЕРБ: В цял свят инфлация, само Борисов ще я спре в България