ЦСКА 1948 и сръбският полузащитник Неделко Пишчевич се разделят по взаимно съгласие. През настоящата кампания той записа 12 мача, в които се отчете с гол и асистенция. За дублиращият отбор също има две участия и едно попадение.
Пишчевич бе привлечен в състава от Бистрица от Борац Баня Лука (Босна и Херцеговина).
„Всички в клуба благодарим на Неделко за неговите професионализъм, отдаденост и решителни голове за ЦСКА, и му пожелаваме здраве и успехи в бъдещите му начинания!“, написаха от ЦСКА 1948.
Осигуровките на държавните служители ще бъдат обсъдени на заседание на Тристранния съвет
Председателят на парламента Михаела Доцова ще открие 13-та пленарна сесия на Процеса на сътрудничество в Югоизточна Европа