ЦСКА
18:22, 22.03.2022
Чете се за: 01:07 мин.

Отборът на ЦСКА ще изиграе приятелска среща с втородивизионния Спортист (Своге) в паузата за националните отбори. Двубоят ще се състои в неделя (27 март) от 16.30 ч. на клубната база в Панчарево, информират от щаба на "червените".

След 27 изиграни мача във Втора лига Спортист (Своге) е на 10-а позиция в класирането с актив от 36 точки след 11 победи, 3 равенства и 14 загуби с голова разлика 24:34.

Вчера футболистите на ЦСКА получиха три дни почивка от треньора Стойчо Младенов.

В четвъртък "червените" ще подновят тренировки, като заниманията в Панчарево ще бъдат двуразови.

Освен националните състезатели, отсъстващ в подготовката ще бъде и капитанът Юрген Матай, който е с контузия. Медицинският щаб на ЦСКА все още избира най-подходящото лечение за защитника, консултирайки се с водещи специалисти от чуждестранни клиники.