Даниил Медведев триумфира с титлата в Лос Кабос

Даниил Медведев
09:31, 07.08.2022

Даниил Медведев спечели титлата на тенис турнира от сериите АТР 250 в Лос Кабос, Мексико. Лидерът в световната ранглиста победи Камерън Нори с 7:5, 6:0.

В първия сет двамата си размениха по два пробива за 5:5 гейма. Руснакът отново успя да спечели сервис гейм на противника при последната си възможност. Той затвърди пробива си с гейм на нула, за да затвори първата част в своя полза.

Даниил Медведев загуби само осем разигравания в хода на втория сет, преди да сложи точка на спора с първия си мачбол след 1 час и 21 минути игра.

Камерън Нори не успя да защити отличието си от миналата година. Даниил Медведев грабна първа титла за годината и 14-а от от турнирите на Асоциацията на професионалните тенисисти (АТP).

Обезвредиха мината, изплувала край Царево (ВИДЕО)