Дания записа втора победа в Лигата на нациите

дания записа втора победа лигата нациите
07:28, 07.06.2022
Чете се за: 01:17 мин.

Националният отбор на Дания по футбол записа две победи в Лигата на нациите. Във втория си мач от група 1 на Дивизия "А" тимът се наложи като гост на Австрия с 2:1, който беше воден от доскорошния мениджър на Манчестър Юнайтед Ралф Рангник.

И Австрия, и Дания излязоха с надежда за успех в двубоя, след като вече бяха записали по една победа на старта на тазгодишния турнир.

Пиер Емил Хьойберг откри резултата в 28-ата минута на срещата във Виена. Ксавер Шлагер изравни за 1:1 в 67-ата минута за домакините, но „червеният динамит“ взе трите точки след точен удар на Йенс Ларсен в 84-ата минута.

Стартът на двубоя се забави с час и половина, заради токов удар на стадиона и проблем с осветлението.

Дания е лидер в група 1 с 6 точки, докато Австрия е на второ място с 3 пункта. Франция и Хърватия са на последните две позиции в потока с по 1 точка.

България попадна в първа група на европейското по волейбол за жени под 18 години и ще играе в Ираклион
13:24, 19.04.2024
Чете се за: 01:25 мин.
Юлиан Нагелсман остава начело на Германия до Мондиал 2026
13:00, 19.04.2024
България ще участва с пълни отбори на европейското първенство по спортна гимнастика в Римини
12:52, 19.04.2024
Чете се за: 01:47 мин.
Как Емилиано Мартинес получи два жълти картона и все пак класира Астън Вила за полуфиналите в Лигата на конференциите
12:28, 19.04.2024
Чете се за: 03:00 мин.
Спортни новини 19.04.2024 г., 12:20 ч.
12:20, 19.04.2024
Фернандо Каранга поднови тренировки с ЦСКА, Фаетон се завръща в групата за мача с Арда
12:10, 19.04.2024
Чете се за: 01:40 мин.
Александър Георгиев стана вратарят с най-много победи в рамките на редовния сезон в НХЛ
11:57, 19.04.2024
Чете се за: 00:55 мин.
Радослав Росенов и Рами Киуан дават старт на българското участие на европейското по бокс в петък
11:50, 19.04.2024
Чете се за: 00:45 мин.